Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31679
Stary 25.07.2010, 11:12
zloto napisał(a):Wyświetl post
Chavezem ma zastać wypożyczony na rok, z opcją kupienia Go po sezonie.
Nie było żadnej informacji jaka ma być kwota odstępnego po tym roku ? Bo coś czuje że to akurat będzie gość którego będziemy potrzebowali za ten rok,a jak będzie to jakieś 1,5 mln euro to zapewne zrezygnujemy z niego.
Odpowiedz cytując