zloto napisał(a):

|
Chavezem ma zastać wypożyczony na rok, z opcją kupienia Go po sezonie.
|
Nie było żadnej informacji jaka ma być kwota odstępnego po tym roku ? Bo coś czuje że to akurat będzie gość którego będziemy potrzebowali za ten rok,a jak będzie to jakieś 1,5 mln euro to zapewne zrezygnujemy z niego.