Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2590
Stary 25.07.2010, 11:05
KaRaSTSW napisał(a):Wyświetl post
Czytałem juz rózne wiadowosci ze NIE ze jednak TAK. Ale czy jest oficjalana informacja ze bedzie transmisja meczu Wisły z Karabagiem w otwartym Polsacie ?
Zamiast czekać na transmisje w TV to sie rusz na stadion!
Skoro nie ma informacji ze pokazanie spotkania jest zagrozone(jak w przypadku meczu lecha) to mecz BEDZIE POKAZANY to chyba logiczne nie wydaje ci sie? Skoro Polsat nabył prawa to transmisji to będzie pokazywał mecze...
Odpowiedz cytując