KaRaSTSW napisał(a):

|
Czytałem juz rózne wiadowosci ze NIE ze jednak TAK. Ale czy jest oficjalana informacja ze bedzie transmisja meczu Wisły z Karabagiem w otwartym Polsacie ?
|
Zamiast czekać na transmisje w TV to sie rusz na stadion!
Skoro nie ma informacji ze pokazanie spotkania jest zagrozone(jak w przypadku meczu lecha) to mecz BEDZIE POKAZANY to chyba logiczne nie wydaje ci sie? Skoro Polsat nabył prawa to transmisji to będzie pokazywał mecze...