Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31674
Stary 25.07.2010, 10:46
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, czy wam kiedyś będzie dobrze? Czy wam się kiedykolwiek dogodzi? Czy jak do Wisły kiedyś przyjdzie przykładowo Podolski, to będą narzekania, ile on to goli w lidze strzelił. Albo jak przyjdzie Messi, będzie lament, że jest za niski, że go fizycznie wykończą? Ogarnijcie się! Dziewczyna wam nie daje, że tu jest cały czas, nieustanny płacz? Nie możecie zrozumieć, że w końcu kupiliśmy bramkarza, i to bramkarza, o którym już po dwóch meczach można powiedzieć, że o co najmniej dwie klasy przewyższa Pawałka. Nic was nie nauczyła sprawa z Cikosem ? Przychodzi Cikos - na forum lament, kto to jest, skąd on się wziął, znowu no-name'ów sprowadzają etc., etc. I CO? I ten sam Cikos w meczu z Szawlami był obok Żurawia najlepszy na boisku! Może więc trzeba czasami wstrzymać się z ocenami? Idziemy dalej - owszem, odeszli Marcelo i Glowa. Duża strata, wiadomo. Ale w jego miejsce został sprowadzony Bunoza, reprezentant BiH U21, jeden z lepszych obrońców ligii chorwackiej! Skąd pewność, że to nie jest piłkarz klasy Marcelo, albo nawet lepszy. Byłem jakieś 1,5 tygodnia na treningu i Bunoza kasował wszystko, co się dało podczas gierki, był nie do przejścia. Więc spokojnine. W perspektywie jest Chavez i Elsner. Chavez, który na Mundialu toczył zwycięskie pojedynki z Suazo, Alexisem Sanchezem, Villa, Torresem, Freiem i N'Kufo ! Takiej klasy napastnikami! Honduras stracił tylko 3 gole, co przy tym, że był przez wszystkich skazywany na pożarcie można uznać za ogromny sukces tych piłkarzy, a tego by nie było, gdyby nie Chavez i formacja defensywna !
"Kosmos" - to Twój przydługi post... Człowieku ogarnij się, patrzysz przez pryzmat gry z półamatorami z Litwy na grę naszego zespołu - zobaczymy ile jest on warty w starciu z Azerami...
Ostatnio edytowane przez kibicwisły1906 : 25.07.2010 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując