Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31673
Stary 25.07.2010, 10:34
Ludzie, czy wam kiedyś będzie dobrze? Czy wam się kiedykolwiek dogodzi? Czy jak do Wisły kiedyś przyjdzie przykładowo Podolski, to będą narzekania, ile on to goli w lidze strzelił. Albo jak przyjdzie Messi, będzie lament, że jest za niski, że go fizycznie wykończą? Ogarnijcie się! Dziewczyna wam nie daje, że tu jest cały czas, nieustanny płacz? Nie możecie zrozumieć, że w końcu kupiliśmy bramkarza, i to bramkarza, o którym już po dwóch meczach można powiedzieć, że o co najmniej dwie klasy przewyższa Pawałka. Nic was nie nauczyła sprawa z Cikosem ? Przychodzi Cikos - na forum lament, kto to jest, skąd on się wziął, znowu no-name'ów sprowadzają etc., etc. I CO? I ten sam Cikos w meczu z Szawlami był obok Żurawia najlepszy na boisku! Może więc trzeba czasami wstrzymać się z ocenami? Idziemy dalej - owszem, odeszli Marcelo i Glowa. Duża strata, wiadomo. Ale w jego miejsce został sprowadzony Bunoza, reprezentant BiH U21, jeden z lepszych obrońców ligii chorwackiej! Skąd pewność, że to nie jest piłkarz klasy Marcelo, albo nawet lepszy. Byłem jakieś 1,5 tygodnia na treningu i Bunoza kasował wszystko, co się dało podczas gierki, był nie do przejścia. Więc spokojnine. W perspektywie jest Chavez i Elsner. Chavez, który na Mundialu toczył zwycięskie pojedynki z Suazo, Alexisem Sanchezem, Villa, Torresem, Freiem i N'Kufo ! Takiej klasy napastnikami! Honduras stracił tylko 3 gole, co przy tym, że był przez wszystkich skazywany na pożarcie można uznać za ogromny sukces tych piłkarzy, a tego by nie było, gdyby nie Chavez i formacja defensywna !

W pomocy wzmocniliśmy się Wilkiem, którego stratę na forum kibice Korony uznają za znacznie większą niż lansowanego na gwiazdę Kiełba. Ten zawodnik to inwestycja w przyszłość i zachowanie pewnej równowagi pomiędzy Polakami i obcokrajowcami, w dodatku relatywnie niedrogi w porównaniu do swojej klasy sportowej. Transfer zdecydowanie na plus!

Atak - atak marzeń. Boguski, Brożek, Żurawski, Rios, Małecki! Widzicie w ogóle kogo my mamy w ataku. Jakiej klasy piłkarzy? Czterech reprezentantów Polski oraz Riosa z argentyńskiej młodzieżówki! Przecież to jest jakiś, absolutny kosmos!

Jedynym czego w tym okienku nie rozumiem to transfer Pajlicia, powinniśmy go najpierw sprawdzić na testach, bo swoim CV na kolana nie powala zdecydowanie. Ale też nie chcę oceniać, niech zagra kilka meczów, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej, może to jest niemiecko-serbska perełka, którą dopiero u nas zacznie grać na miarę swojego talentu

Czytam o Legii, o ich transferach. Czytaliście forum Dinama, po odejściu Vdroljaka? Zapanowała opobólna radość, że uadło opchnąć się takiego słabego piłkarza, za tak wielką kasę. Jak jest taki zajebisty to dlaczego nie zagrał ani jednego meczu w reprezentacji ? Antolović, jak sam mówi to miał być najlepszy bramkarz naszej ligii. I co? I prawdopodobnie będzie siedział, taka z niego gwiazda. I Mazenga - drugi Beto - 4 mecze w lidze stanowej w tamtym roku. Czym tu się podniecać, naprawdę? W dodatku Skorża na ławce, Janas koło niego i Terizotti, odpowiadający za przygotowanie fizyczne To ma być recepta na sukces? Bądźmy poważni.

Podsumowując - więcej optymizmu, naprawdę! Jest naprawdę dobrze w tym okienku!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując