DDP napisał(a):

|
Niestety widzę niektórym tutaj się pozajączkowało po sprowadzeniu zagranicznego szrotu (czytaj 4 liga niemiecka - wszyscy razem mniej warci niż sam Vrdoljak z Legii) i "powiezienia" 10 litwińskich gimnazjalistów (z wielką kupą w majtkach).
|
Litwińskich, czy litewskich ?
Ciekawe ile ton kup zostało wywiezionych ze stadionu POznań ? Bo przerażenie w oczach, zbiorowe obgryzanie paznokci i zasłanianie oczów było widoczne przy każdych wrzutkach na trybuny. No ale nazwa Inter choćby nawet z ...Baku robi w Poznaniu wystarczające wrażenie.
W Krakowie Wisła pokonała parę lat temu orginał z Mediolanu 1:0. Wy medialni na taki wynik musicie jeszcze dłuuuugoo poczekać.
