|
Przyszlo mi do glowy cos takiego jak pozew zbiorowy kibicow.
Pierwszy przeciw miastu za niedogodnosci, obnizony komfort i koszty zwiazane z dojazdem do Sosnowca a potem na Hutnik, spytam prawnika ale mysle ze do zrobienia.
Drugi przeciw muastu/architektowi za marnotrawienie naszych pieniedzy przez zle zrobiony projekt i zle zorganizowane przetargi. Najlepiej przeciw konkretnym ludziom, nie instytucjom. Sprobuje sie dowiedziec czy to realne.
|