Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12996
Stary 25.07.2010, 10:16
Przyszlo mi do glowy cos takiego jak pozew zbiorowy kibicow.

Pierwszy przeciw miastu za niedogodnosci, obnizony komfort i koszty zwiazane z dojazdem do Sosnowca a potem na Hutnik, spytam prawnika ale mysle ze do zrobienia.
Drugi przeciw muastu/architektowi za marnotrawienie naszych pieniedzy przez zle zrobiony projekt i zle zorganizowane przetargi. Najlepiej przeciw konkretnym ludziom, nie instytucjom. Sprobuje sie dowiedziec czy to realne.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując