Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12994
Stary 25.07.2010, 09:48
Nie martwcie się, napewno w sprawie stadionu interweniował poseł PO Federowicz, znany kibic Wisły lansowany na tym forum przed wyborami. Wyraził protest na opieszałą budowę stadionu i zwrócił się do władz miasta aby wywarły presję na firmę Polimex o łaskawe przyśpieszenie budowy o 2 dni.

To był żart, oczywiście.
Odpowiedz cytując