|
Nie martwcie się, napewno w sprawie stadionu interweniował poseł PO Federowicz, znany kibic Wisły lansowany na tym forum przed wyborami. Wyraził protest na opieszałą budowę stadionu i zwrócił się do władz miasta aby wywarły presję na firmę Polimex o łaskawe przyśpieszenie budowy o 2 dni.
To był żart, oczywiście.
|