dj_ibutti napisał(a):

|
Ten sam Maciuś z Klanu, z tymi samymi piłkarzami, właśnie zremisował 2:2 z PSG...
|
Ten sam Maciuś zremisował 1:1 z Liverpoolem i Tottenhamem, wygrał z Sevillą i Barceloną tylko nie wiem co to ma z czym wspólnego.
Na polskie warunki jest to trener dobry i jeśli transfery Legii będą trafione to powalczą o mistrzostwo.
Natomiast co do naszych poczynań na rynku transferowym. Ciężko oceniać na ten moment na ile udane będą to transfery. Natomiast pozytywem tego okienka jest to że nasza kadra się mocno poszerzyła (przydał by się jeszcze stoper) co spowoduje w końcu rywalizacje o miejsce w składzie. Bo napewno nie było rzeczą normalną w poprzednim sezonie że praktycznie większość zawodników była pewna miejsca w składzie, a na ławce było 2-3 w miarę solidnych zmienników.