Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4796
Stary 25.07.2010, 09:08
Mam nadzieje że Lech się zbłaźni w Pucharach , Ruch jest mi obojętny , a Jaga niech dojdzie jak najdalej ( troszkę nastukany jestem, ale Wisła zawsze na pierwszym miejscu
w moim sercu )
Odpowiedz cytując