Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
4796
25.07.2010, 09:08
Mam nadzieje że Lech się zbłaźni w Pucharach , Ruch jest mi obojętny , a Jaga niech dojdzie jak najdalej ( troszkę nastukany jestem, ale Wisła zawsze na pierwszym miejscu
w moim sercu )
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred