Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2029
Stary 25.07.2010, 08:49
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=413

zrobić porządek z pyskatym. Nie dość że wielkością i treścią awatara oraz podpisu wyraźnie prowokuje to jeszcze chamsko szuka zaczepki z normalnym użytkownikiem. Tu nie knajpa wyznawców elki, to forum Wisły Kraków.


Odpowiedz cytując