http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=413
zrobić porządek z pyskatym. Nie dość że wielkością i treścią awatara oraz podpisu wyraźnie prowokuje to jeszcze chamsko szuka zaczepki z normalnym użytkownikiem. Tu nie knajpa wyznawców elki, to forum Wisły Kraków.