Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31668
Stary 25.07.2010, 08:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Jedyna nadziej w Skorży - podobno to on ich dobierał, więc może to będą kolejne Kirmy i Hristovy. Oby.

To tak między nami, bo nie widzę sensu dyskusji z niektórymi gościami tutaj.
Podzielam taką opinię. Łudzenie się, że warszawskie grajki się nie sprawdzą, a nasi eksplodują jest bardzo naiwne.

Jedyna nadzieja w tym, że Maciuś z Klanu dobierze taktykę stosowaną w trampkarzach 15 lat temu, mając w drużynie, mocnego fizycznie napadziora. Dzida w przód, może się przepcha, może wygra głowę i jakoś to będzie, przecież za Wernera takiej padaki nawet nie było!
Odpowiedz cytując