Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12990
Stary 25.07.2010, 07:17
WILDLIFE napisał(a):Wyświetl post
za to chyba płaci Wisła a nie inwestor:/
Może dojsc i pewnie dojdzie do ( czarnego scenariuszu ) sytuacji gdzie Wisła będzie tylko wynajmowała stadion na mecze , całkowity koszt użytkowania stadionu w tygodniu czy tak jak teraz , będzie pokrywał operator / miasto . Wisla nie dołozy do stadionu ani złotówki . Juz sie na tym przejechała kupując 5-6 lat temu za swoje pieniądze kolejne 'dodatki' do stadionu, a miasto jej wyskoczyło z kosmiczna kwota za wynajem , wtedy się dogadali , ale teraz się dogadac nie muszą .

W dalszym ciągu nie wiadomo ile sobie nasz el presidente zazyczy za 'operowanie tym stadionem ' .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.07.2010 o godz. 07:19.
Odpowiedz cytując