WILDLIFE napisał(a):

|
za to chyba płaci Wisła a nie inwestor:/
|
Może dojsc i pewnie dojdzie do ( czarnego scenariuszu ) sytuacji gdzie Wisła będzie tylko wynajmowała stadion na mecze , całkowity koszt użytkowania stadionu w tygodniu czy tak jak teraz , będzie pokrywał operator / miasto . Wisla nie dołozy do stadionu ani złotówki . Juz sie na tym przejechała kupując 5-6 lat temu za swoje pieniądze kolejne 'dodatki' do stadionu, a miasto jej wyskoczyło z kosmiczna kwota za wynajem , wtedy się dogadali , ale teraz się dogadac nie muszą .
W dalszym ciągu nie wiadomo ile sobie nasz el presidente zazyczy za 'operowanie tym stadionem ' .