prober napisał(a):

|
Zapisz sobie ten fragment i sprawdź w lipcu 2011 roku.
|
I wzajemnie .
z 9 wskazanych przeze mnie zawodników , az 5 kończą się kontrakty , na Jirsaka czy Łobodzińskiego będzie to ostatnia chwila aby sprzedac ich z jakimkolwiek zyskiem , narazie chyba wszyscy sa zgodni co do tej dwójki ze pieniądze zostały wyrzucone w błoto lub po prostu zostali przepłaceni . Małeckiemu zaś na pewno nie bedzie odpowiadało siedzenia na ławie cały sezon i kolejny wybryk gwarantowany , a Basałaj obiecał że wtedy inaczej się z nim 'policzy'. O Kirmie juz pisałem .