Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31665
Stary 25.07.2010, 06:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To tak między nami, bo nie widzę sensu dyskusji z niektórymi gościami tutaj.
"Gościu" - jak mam podobnie realistyczne podejście do tematu tak za chuja nie mogę znieść takich Twoich wypowiedzi. To jest mistrzu forum, swoje zdanie może wyrazić każdy (wyobraź sobie, iż może być ono różne od Twojego). Skoro nie widzisz sensu dyskusji z innymi to nie dyskutuj a nie wygłaszaj tego wszem wobec... Strasznie lekceważąco podchodzisz do wszystkich rozmówców, którzy mają odmienne zdanie.

Żeby nie było OT - wolfy do rezerw, na pół roku (niech przemyśli sprawę)

Odpowiedz cytując