wolfy napisał(a):

Ogólnie, to jeden Rioz ma jako takie CV (Żurawskiego nie liczę, bo to akurat było pójście na transferowego pewniaka), co porównując do transferów Legii stawia nas w trochę niekorzystnym świetle. Wiadomo, CV nie grają, ale znacznie większe szanse na wypalenie ma gość, który dotąd jakoś sobie radził, niż odpad z drugiej Bundesligi. A już liczenie, że u nas wszyscy wypalą, a w Legii nie...
Jedyna nadziej w Skorży - podobno to on ich dobierał, więc może to będą kolejne Kirmy i Hristovy. Oby.
To tak między nami, bo nie widzę sensu dyskusji z niektórymi gościami tutaj.
|
Transfery Legii sprawiają lepsze wrażenie, ale ... Atak Żurawski, Brożek , Boguski, Rios jest o 2 klasy lepszy od Mezengi (podobno niewypał, słabizna na treningach), Chinyamy, Szałachowskiego i o klasę lepszy od ataku Wichniarek, Tshibamba, Mikołajczak. Pomoc jest porównywalna, no może z lekka przewagą Legii, o ile Manu, Cabral, Vrdoljak wypalą na maxa. Nie wiem dlaczego nikt nie dostrzega słabości obrony Legii. Oczywiście tracili bardzo mało bramek, ale to dzięki bramkarzowi, który w całym sezonie wyjął im może ze 20 bramek, które powinny paść. A nam Pawełek wpuścił z 5 farfocli, a miał raptem kilka fantastycznych interwencji. Ja tam w naszym składzie nie widziałbym żadnego obrońcy Legii.
Chavez jest konieczny, gdyż patrząc na to co reprezentował na mundialu, to będzie wespół z Arboledą najlepszy stoper w lidze. Sprzedając Diaza zmuszono by Heńka do cofnięcia Brożka na lewą obronę, co wyjdzie z korzyścią dla drużyny.