krzywy napisał(a):

|
Co do Legii Maciek niestety na pewno sobie poradzi...a u Nas wielka improwizorka bez ładu i składu. Czarno to widzę ciemność...........
|
To jest wróżenie z fusów, trza po prostu poczekać, gdzie tajemnicą nie jest że u nas optymalna forma najpewniej będzie najpóźniej.
Legia właściwie przed zgrupowaniem miała skład, Amika - jedyny ubytek Lewandowski a tak to stara gwardia.My - obrony niet a nowych to jedynie Cikos coś zagrał.
Nie stracić za dużo na starcie, mieć nadzieje że ktoś te transfery faktycznie ogarnął i też mieć nadzieje że Kasperczak będzie w stanie sklecić z tej grupy, konkretną drużynę.