fialo napisał(a):

Jak widać nawet niemiachy mogą odwalić prowizorkę która skutkuje tyloma ofiarami.Oczywiście ta cała LP to nie mój klimat, już bardziej fuck parade które było organizowane swego czasu ale fakt jest faktem, ludzi poszli się bawić i nie wszyscy wrócili i to nie dla tego że się pobili bądź przećpali.