Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31657
Stary 24.07.2010, 23:21
Karherop - co prawda rzecznik klubu już jest ale CV nie zaszkodzi wysłać.Pijar opanowany do perfekcji
Człowiek się zastanawia, ma jakieś głupie wątpliwości a tu jeden tekst i po sprawie - Amika się skończyła, Legia słaba , my już mistrza mamy a potem to będzie jeszcze lepiej
Odpowiedz cytując