Karherop - co prawda rzecznik klubu już jest ale CV nie zaszkodzi wysłać.Pijar opanowany do perfekcji

Człowiek się zastanawia, ma jakieś głupie wątpliwości a tu jeden tekst i po sprawie - Amika się skończyła, Legia słaba , my już mistrza mamy a potem to będzie jeszcze lepiej
