|
Szkoda trochę że nie wzmocniliśmy skrzydeł, być może zimą sprowadzimy jakichś skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, chyba że Kirmiasty się obudzi a reszta się dostosuje.
Co do środka obrony to jeśli przyjdzie Chavez i ktoś jeszcze np. Elsner to nie powinno być źle zwłaszcza patrząc na ligę. Atak powinniśmy mieć najsilniejszy w lidze bo nie wierzę żeby Rios się nie sprawdził
|