Wyświetl pojedynczy post
Królik-10
Senior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: FC Sucha Beskidzka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12981
Stary 24.07.2010, 22:24
Pero napisał(a):Wyświetl post
Zaproponowałem to z tego względu, że w tym temacie naprawdę sporo rzeczy ginie. Jest poruszane bardzo wiele wątków. A to sprawa hali, a to co się dzieje w Poznaniu a nie ma u nas, a to ulice dookoła stadionu lub jak najczęściej pojawi się jakiś kosmita i spyta gdzie będzie młyn na nowym stadionie.
Czekam z niecierpliwością na Wasz pomysł.
Też jestem za tym,żeby wszystkie info w jedno miejsce,może jakaś stacja TV jak uwidzi wszystko w kupie to zrobi jakąś konkretną z mega pierd....nięciem wstawkę do TV

Będzie mieć ułatwione zadanie i wszystko na tacy bez jakiś ściem itp i pogrązy konkretnie irzeczowo UM z prezydenciuniem na czele!!Raz na zawsze!
TYLKO WISŁA KRAKÓW NASZ TS !!
Odpowiedz cytując