Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31652
Stary 24.07.2010, 22:20
Królik-10 napisał(a):Wyświetl post
Nie wątpię w informacje Zbymaka ale myślę ze tego napewno nie będzie wiedział w tym momencie!!!Mozna tylko domniewać ze to jednak nie bedzie upadajaca gwiazda na chwile bo przypominam ze Clebi podobno w zimie konczy kariere i nie beda przyjmować grajkaw podeszłym wieku zeby znow po sezonie szukać kogos innego!!
Tylko że to po 1 nie musi być obrońca. Po 2 może pograć 2 sezony w naszej lidze. Mogłaby być to jakaś była gwiazda z League Championship. Gra tam sporo głośnych nazwisk. Można też sprowadzić graczy ze słabiaków lig Francuskiej,Holenderskiej bądź Belgijskiej
Odpowiedz cytując