sofristo napisał(a):

|
Wiesz może jakiego formatu będzie to nazwisko? Typowa lekko już przygasająca gwiazda typu Kluivert czy raczej piłkarz z jakimś tam stażem w najsilniejszych europejskich ligach który gra teraz w średniej lidze
|
Nie wątpię w informacje Zbymaka ale myślę ze tego napewno nie będzie wiedział w tym momencie!!!Mozna tylko domniewać ze to jednak nie bedzie upadajaca gwiazda na chwile bo przypominam ze Clebi podobno w zimie konczy kariere i nie beda przyjmować grajkaw podeszłym wieku zeby znow po sezonie szukać kogos innego!!