Wyświetl pojedynczy post
Królik-10
Senior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: FC Sucha Beskidzka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31650
Stary 24.07.2010, 22:13
sofristo napisał(a):Wyświetl post
Wiesz może jakiego formatu będzie to nazwisko? Typowa lekko już przygasająca gwiazda typu Kluivert czy raczej piłkarz z jakimś tam stażem w najsilniejszych europejskich ligach który gra teraz w średniej lidze

Nie wątpię w informacje Zbymaka ale myślę ze tego napewno nie będzie wiedział w tym momencie!!!Mozna tylko domniewać ze to jednak nie bedzie upadajaca gwiazda na chwile bo przypominam ze Clebi podobno w zimie konczy kariere i nie beda przyjmować grajkaw podeszłym wieku zeby znow po sezonie szukać kogos innego!!
TYLKO WISŁA KRAKÓW NASZ TS !!
Odpowiedz cytując