Nie chce mi się screenów dziś już robić. Jutro Ci wyślę.
Macho - Betao, Marcelo, Kryvstov, Faye - Putsilo/Santana, Muntari/Sobolewski, Diaby/Verratti, Helan/Brożek - Marquinhos/Lewandowski, Sobis/Brożek
to skład:
I runda z Genoą bodajże 1-1 w dwumeczu (bramki na wyjeździe)
II runda z At. Madryt 4-2 w dwumeczu, ale nie jestem pewien
ćwierćfinał Besiktas wyniku nie pamiętam
półfinał Fenerbache wyniku też nie pamiętam
finał CSKA Moskwa 2-0 dla mnie.