Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
Od: 07.2009
Skąd: ...
Offline
#
31647
24.07.2010, 21:48
Ja sądzę że i tak potrzebujemy w tej chwili 2 obrońców więc jeśli Elsner jest dobry to powinniśmy go brać, chyba że mamy kogoś lepszego na oku.
sofristo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sofristo
Znajdź inne posty napisane przez sofristo