Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3927
Stary 24.07.2010, 21:34
Pochwalę się

W 2009 przejąłem Lechię i stwierdziłem, że warto będzie powalczyć o europejskie puchary od samego początku. Dlatego trzeba było przeprowadzić "kilka" transferów:
http://img237.imageshack.us/img237/1...fery200910.jpg

Polecam wszystkich tych zawodników, szczególnie Amusana. Zdobyłem go za darmo, a oto jak teraz wygląda jego profil:
http://img190.imageshack.us/img190/4978/amusan1.jpg
Jak widać, już teraz wart jest 1,7 mln euro. W poprzednim sezonie z 20 bramkami był królem strzelców.

W pierwszym sezonie udało się zdobyć mistrzostwo, w pucharze odpadłem w półfinale z Legią.
Skład się trochę zmienił, wielu zawodników odeszło - finansowo wyszedłem na plus:
http://img155.imageshack.us/img155/7...fery201011.jpg

W tym sezonie zaangażowałem się w pracę z drużyną U-21, efekty jak na razie bardzo dobre:
http://img293.imageshack.us/img293/3871/u21tabela.jpg

W Ekstraklasie trochę gorzej, ale w ostatecznym rozrachunku myślę, że uda się wygrać
http://img823.imageshack.us/img823/9...lasatabela.jpg

No i jeszcze taktyka tak na zakończenie:
http://img571.imageshack.us/img571/3830/taktyka.jpg

Ave Lechia!

e: Poszukuję jakiegoś kreatywnego środkowego pomocnika, typowego rozgrywającego. Do 600 tys. euro. Polecicie kogoś?
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 24.07.2010 o godz. 21:36.
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując