Pochwalę się
W 2009 przejąłem Lechię i stwierdziłem, że warto będzie powalczyć o europejskie puchary od samego początku. Dlatego trzeba było przeprowadzić "kilka" transferów:
http://img237.imageshack.us/img237/1...fery200910.jpg
Polecam wszystkich tych zawodników, szczególnie Amusana. Zdobyłem go za darmo, a oto jak teraz wygląda jego profil:
http://img190.imageshack.us/img190/4978/amusan1.jpg
Jak widać, już teraz wart jest 1,7 mln euro. W poprzednim sezonie z 20 bramkami był królem strzelców.
W pierwszym sezonie udało się zdobyć mistrzostwo, w pucharze odpadłem w półfinale z Legią.
Skład się trochę zmienił, wielu zawodników odeszło - finansowo wyszedłem na plus:
http://img155.imageshack.us/img155/7...fery201011.jpg
W tym sezonie zaangażowałem się w pracę z drużyną U-21, efekty jak na razie bardzo dobre:
http://img293.imageshack.us/img293/3871/u21tabela.jpg
W Ekstraklasie trochę gorzej, ale w ostatecznym rozrachunku myślę, że uda się wygrać
http://img823.imageshack.us/img823/9...lasatabela.jpg
No i jeszcze taktyka tak na zakończenie:
http://img571.imageshack.us/img571/3830/taktyka.jpg
Ave Lechia!
e: Poszukuję jakiegoś kreatywnego środkowego pomocnika, typowego rozgrywającego. Do 600 tys. euro. Polecicie kogoś?
