AYALA napisał(a):

a ja uważam że najprędzej zaistnieją w Europie kluby ze stolicy-Legia i Polonia bo Warszawa to jakby nie patrzac najbogatsze miasto w Polsce, najlepiej prosperują firmy.To zresztą widac po transferach już tego lata.
W jakiegoś zagranicznego inwestora który zainwestuje 50 mln € w Polski klub poprostu nie wierze a z kraju to mało realne żeby ktoś takie pieniądze pompował w drużyne piłkarska
|
W Anglii też Londyn jest najbogatszy, a dominuje MU a od czasu do czasu Arsenal i Chelsea się wtrącą

Miasto może sobie być najbogatsze, ale np Wielkopolsce może bardziej zależeć na sukcesach lokalnego zespołu.