Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 24.07.2010, 20:53
Niewiele widziałem treningow za Skorży ale na początku rundy wiosennej kilka treningów na boisku treningowym widziałem. No i z tego co zaobserwowałem to Skorża chdził na treningu jak Pan po włościach,trochę poobserwował coś tasm powiedział ale główną robotę dowlał Bahr. Natomiast po przyjściu Kasperczaka Bahr zająl się rozgrzewką natomiast Kasper organizował resztę treningu no i oczywiście dołożył więcej "piłki po boisku".
To są moje subiektywne odczucia po oglądnięciu kilku treningów za starrego i starego-nowego trenera wiec mogę się mylić

PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Malta - a czego mozna bylo spodziewac sie po Ruchu? Przeciez to jest zespol, ktory w tym sezonie bedzie bronil sie przed spadkiem. Jak jeszcze po Austrii odejda Sobiech i Sadlok to bedzie to jeden z glownych kandydatow do spadku.
Rok temu Ruch też był spisywany na straty. A po kontuzji Niedzielana to już mieli nie grć w pucharach a jednak wyprzedzili Legię
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 24.07.2010 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując