Niewiele widziałem treningow za Skorży ale na początku rundy wiosennej kilka treningów na boisku treningowym widziałem. No i z tego co zaobserwowałem to Skorża chdził na treningu jak Pan po włościach,trochę poobserwował coś tasm powiedział ale główną robotę dowlał Bahr. Natomiast po przyjściu Kasperczaka Bahr zająl się rozgrzewką natomiast Kasper organizował resztę treningu no i oczywiście dołożył więcej "piłki po boisku".
To są moje subiektywne odczucia po oglądnięciu kilku treningów za starrego i starego-nowego trenera wiec mogę się mylić
PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Malta - a czego mozna bylo spodziewac sie po Ruchu? Przeciez to jest zespol, ktory w tym sezonie bedzie bronil sie przed spadkiem. Jak jeszcze po Austrii odejda Sobiech i Sadlok to bedzie to jeden z glownych kandydatow do spadku.
|
Rok temu Ruch też był spisywany na straty. A po kontuzji Niedzielana to już mieli nie grć w pucharach a jednak wyprzedzili Legię