RAF napisał(a):

Wg. mnie cala ta akcja z Tibonim byla tylko po to aby wywrzec presje na Riosie i jego agencie. W momencie kiedy Rios zostal podpisany troche glupio bylo odwolywac Tiboniego. Przyjechal, zagral strzelil i odjechal 
Mam pytanie: czy prawda jest ze ewentualne kupno Riosa bedzie nas kosztowac 1.25 mln. euro (minus oczywiscie koszt wypozyczenia). Bo jesli taki zawodnik kosztuje 1.25 mln. to proponuje opylic Maleckiego za 1.5 mln (tyle oferuja Turcy - drozszy niz Rios <szok> ) i szybko sprowadzic z Argentyny prawego pomocnika ktory bedzie umial minac rywala i celnie podac / strzelic. Albo Rios jest niedowartosciowany albo Malecki przewartosciowany...........
|
Który turecki klub daje 1.5 m € za Małeckiego? BTW, jak na tamtejsze warunki, to nie jest wcale zawrotna kwota, niezależnie czy to jest nawet spadkowicz. EDIT: Trabzonspor i Ankaragucu, bogate kluby, nie żałowałyby pieniędzy, a i Małeckiemu trudno by odmówić także.