Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31637
Stary 24.07.2010, 17:08
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
No ale co w tym dziwnego negocjują z Riosem ten ma jakieś małe ale jeszcze a Wisła już nie chce bardziej się uginać to zapraszają innego napastnika o którym już wspominała Rios ma dodatkową motywację żeby brać to co na stole, a poza tym w tym meczu mógł zagrać wyjątkowo kiepsko. Może tylko sprawdzali jego zwinność i koordynacje. Ale najpewniej zagrywka czysto negocjacyjna...
Przeciez Rios juz jest oficjalnie w Wisle to o jakich negocjacjach z nim Ty piszesz

Odpowiedz cytując