Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline
#
31634
24.07.2010, 17:00
Dziwi mnie rezygnacja z Tiboniego, skoro jest tak słaby, że nie warto mu sie przyjrzeć przez tydzień to po co zapraszali go na testy i to po kilkukrotnym obejrzeniu gościa w meczach...? Paranoja...
Reiro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reiro
Znajdź inne posty napisane przez Reiro