Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31631
Stary 24.07.2010, 16:27
Myślę że na chwilę obecną to nie ma potrzeby kombinować ataku lepiej zostawić ewentualne uzupełnienie na zimę póki co jak na nasze standardy w tej formacji zrobiło się bogato... Jest runda na obserwacje może (jacyś) scouci znajdą kogoś naprawdę solidnego którego można by kupić w zimie. Póki co to przydało by się wzmocnić linię obrony 2 piłkarzami i to dla mnie było by idealne okienko które pozwala na optymizm i patrzenie w przyszłości na budowę nowej lepszej WISŁY. Przez rundę zobaczymy który z nabytków się nadaje który nie w zimie przewietrzyć szatnie z tych co nie wypalili zastanowić się nad wyjadaczami typu Łobo, Mały, Boguski czy rokują nadzieje na przyszłość jak nie to niestety uważam że to będzie okres pożegnań. Ale odpowiedzi przyjdą po całej rundzie na tą chwilą co najmniej 1 stoper absolutnie konieczny. I skupić się na budowie struktur klubowych, oraz porządnie wziąć za tych buraków z UM zakańczając sprawę naszego stadiony.
Odpowiedz cytując