|
Czyli ta banda z UM ewidentnie naraża Wisłę na koszt wynajmu stadionu w Lubinie oraz brak wpływów z biletów (gdyby mecz był w Krakowie).
A teraz wyobraźcie sobie gdyby to parchy miały zagrać w pucharach. Media + "profesorek" + asystenci prezia z treningu noworocznego w 1 dzień załatwili by przyśpieszenie prac.
Ale to dobrze, kolejna nauczka dla nas, bo niektórym się wydaje, że można głosować w wyborach na koszernych radnych, a potem dziwić się tym, że jest jak jest.
|