Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31629
Stary 24.07.2010, 15:40
Wg mnie ten Tiboni to pojawił się tylko po to by zrobić szum i szybciej doszło do porozumienia z Riosem.
A potem głupio było powiedzieć że już nie musi przyjeżdżać
Odpowiedz cytując