wiśnia napisał(a):

Tiboni gość strzela gola w sparingu, i na drugi dzień zostaje odesłany. Czy my jesteśmy juz tak mocni w ofensywie czy on po prostu jest taki cienki?. Facet ograny w ligach włoskich,może nalezało jeszcze dać mu szanse albo mamy na oku kogoś lepszego?
|
Zarzad wie najlepiej, dlaczego Tiboni został odesłany i nalezy im wierzyc, ze dobrze postapili. Etamane strzelił wiecej goli a tez pojechał do domu gdy ja byłem przekonany, ze jak strzela to zostanie bo takich napastnikow nam trzeba.