Cytat:
|
Psg wyluzowało po drugiej bramce. Nie ma się czym podniecać, w meczu o coś by taką Legię rozbili 4:0
|
A jakby było odwrotnie to byś napisał, że się przez 80 minut bawili i w końcówce docisnęli? Typowo polskiego jak coś się komuś udało to na pewno fuksem. A może nasze ligowe drużyny się zbliżyły jednak do Europy? Nie ma co się patrzeć na kuchenkorza, bo ich siłą w 40 procentach był lewy. A z ruchem to bylo wiadome, że się tak skończy i ta drużynka jednego sezonu będzie walczyć o utrzymanie.