Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 24.07.2010, 15:07
Cytat:
Psg wyluzowało po drugiej bramce. Nie ma się czym podniecać, w meczu o coś by taką Legię rozbili 4:0
A jakby było odwrotnie to byś napisał, że się przez 80 minut bawili i w końcówce docisnęli? Typowo polskiego jak coś się komuś udało to na pewno fuksem. A może nasze ligowe drużyny się zbliżyły jednak do Europy? Nie ma co się patrzeć na kuchenkorza, bo ich siłą w 40 procentach był lewy. A z ruchem to bylo wiadome, że się tak skończy i ta drużynka jednego sezonu będzie walczyć o utrzymanie.
Odpowiedz cytując