Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12942
Stary 24.07.2010, 14:31
No i trzeba wykorzystać to ostatnie zainteresowanie mediów sytuacją naszego stadionu. Niech zadziała efekt fali i publikacji będzie tylko więcej. Niestety, ale ciągłe nękanie MEDIALNE Majchrowskiego i Niedziałkowskiej daje jakiekolwiek szanse na dokończenie tego projektu i masy niedoróbek.

P.S. Mam nadzieję, że jedna z opraw zostanie "zadedykowana" tej dwójce Państwa. Z imienia i nazwiska. Najlepiej, gdy odwiedzą nasza twierdzę. Ale to nuta przyszłości...
Odpowiedz cytując