Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1321
Stary 24.07.2010, 14:12
Wiślacka Kalwaria napisał(a):Wyświetl post
Bo takie wdzianko zglosili uefie i wszystkie mecze w tegorocznej LE w takich strojach beda grac. Ja nie wiem czy w tym klubie nawet o stroje zadbac nie umieją:/
Najwyżej po fazie grupowej zmienimy na czerwono-białe
Odpowiedz cytując