Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31623
Stary 24.07.2010, 14:07
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Skąd wiesz że odpadniemy w IV rundzie Ja wierzę że sprawimy wiele niespodzianek w tym roku w LE. Marzy mi się taki sezon jak wtedy z Schalke, Parmą, Lazio...byłoby ciekawie. Poza tym taki sukces dałby motywację całemu klubowi do sięgania wyżej. Każde puchary trzeba traktować poważnie jako szansę na zaistnienie klubu na arenie międzynarodowej i jego rozwój....!!!!!
Zacznijmy od pokonania Azerow, a później będziemy mysleć o 4 rundzie, co do Twoich "marzen" o Schalke, Parmie itd. - jeszcze bardzo daleka droga.

W tamtym sezonie mieliśmy skład, nieporównywalny do tego co posiadamy dzisiaj.
Żuraw z tamtych lat, z całym szacunkiem dla niego - to juz nie to samo co dziś.
Kosa? Uche? Mimo, że mamy na dzień dzisiejszy młyn na bokach pomocy, to żaden z naszych obecnych skrzydłowych nie dorasta im do pięt.
Nie wspomne o Szymku, ktory był najlepszym playmerkerem w Wisełce od lat, i szybko juz takiego mieć nie będziemy.
Do tego Kuźba w życiowej formie.

Widzę, że nasza tkz. "ofensywa transferowa", która i mnie cieszy...przysłoniła niektórym realia polskiej piłki i obiektywne spojrzenie na nasze obecne możliwości.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 24.07.2010 o godz. 14:36.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując