Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.
Offline
#
1319
24.07.2010, 14:07
Bo takie wdzianko zglosili uefie i wszystkie mecze w tegorocznej LE w takich strojach beda grac. Ja nie wiem czy w tym klubie nawet o stroje zadbac nie umieją:/
...
w
sercu moim
Wisła
i na dobre i na złe..
Wiślacka Kalwaria
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacka Kalwaria
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacka Kalwaria