Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1319
Stary 24.07.2010, 14:07
Bo takie wdzianko zglosili uefie i wszystkie mecze w tegorocznej LE w takich strojach beda grac. Ja nie wiem czy w tym klubie nawet o stroje zadbac nie umieją:/
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując