Wyświetl pojedynczy post
mroozan
Junior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31622
Stary 24.07.2010, 14:03
o Szewczyku w naszym klubie słyszałem już jakiś czas temu, chłopak na prawdę wyróżnia się spośród rówieśników - Z tego co wiem, on do Wisły chciał iść już jakiś czas temu, ale był przestrzegany przed tym, że sie zmarnuje, za przykład dawano mu, że żaden z młodych nie może się przebić do pierwszego składu, ale skoro jest na testach to widze, że się zdecydował i dobrze - jeśli będzie odpowiednio prowadzony do będzie z niego pociecha
Odpowiedz cytując