|
o Szewczyku w naszym klubie słyszałem już jakiś czas temu, chłopak na prawdę wyróżnia się spośród rówieśników - Z tego co wiem, on do Wisły chciał iść już jakiś czas temu, ale był przestrzegany przed tym, że sie zmarnuje, za przykład dawano mu, że żaden z młodych nie może się przebić do pierwszego składu, ale skoro jest na testach to widze, że się zdecydował i dobrze - jeśli będzie odpowiednio prowadzony do będzie z niego pociecha
|