Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31615
Stary 24.07.2010, 13:42
bearex ale to dopiero za 10 lat jak Basałaj utworzy prosfesionalną szkółkę młodzieży...
Bo teraz prawda jest taka że tylko tacy nieliczni Nalepa się nadają do ME w wieku 17 lat , reszta to dopiero za dwa lata i to tez co najwyżej 5-6...
Odpowiedz cytując