Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12921
Stary 24.07.2010, 13:36
Przecierz to są jakies jaja !!!
3 runde jeszcze jakos wytrzymalem, ale zeby 4 nie byla na Reymonta to są kpiny ! :/
Odpowiedz cytując