Po utracie Glowackiego i Marcelo(i wzieciu za nich okraglej sumki), kazdy rozsadny spodziewa sie pilkarza o podobnej klasie sportowej. Jesli 24-latek, ktory jezdzi na testy po Europie taki poziom prezentuje, to ok

, ale ja mam co do tego spore watpliwosci.
P.S - Rozsadne wypowiedzi sa jak widze malo popularne

.