Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31609
Stary 24.07.2010, 13:17
Po utracie Glowackiego i Marcelo(i wzieciu za nich okraglej sumki), kazdy rozsadny spodziewa sie pilkarza o podobnej klasie sportowej. Jesli 24-latek, ktory jezdzi na testy po Europie taki poziom prezentuje, to ok , ale ja mam co do tego spore watpliwosci.

P.S - Rozsadne wypowiedzi sa jak widze malo popularne .
Odpowiedz cytując