|
Szkoda że z Tiboniego tak szybko zrezygnowali w końcu bramkę zdobył. Nie wiem czego od niego wymagali przecierz było wiadome ze to typowy egzekutor. Uważam że byłby solidną alternatywą dla Brożka. Co do Słoweńca to istnieje szansa że Kirm mocniej by się poczuł w drużynie z innym rodakiem.
Generalnie póki co to bramka na plus środek pomocy lepszy niż w tamtym sezonie, skrzydła te same plus Paljic który doda trochę rywalizacji, atak dużo lepszy od tamtego sezonu, boki obrony takie same (Cikos gorszy od Alvareza nie jest, a z czasem może jeszcze będzie lepszy) tylko ten środek obrony martwi bo zerowe zgranie, a odejścia znaczące. Szkoda że Głowę sprzedaliśmy bo mielibyśmy mocny skład, przydałby sie ktoś ograny w europie z doświadczeniem. Elsner to póki co noname choć założe się lepszy od Kowalskiego, a Chavez może mieć problemy z aklimatyzacją.
|