dzollo napisał(a):

Wez po uwage, ze mozliwe sa rowniez ruchy w druga strone...
Uwazam, ze w tym okienku opusci nas Diaz, w klubie jest podobno ciekawa oferta dla niego z zachodu, dlatego tez pewnie na sile w trybie pilnym sciagano Wilka, gdyz Junior bardzo czesto gral jako defensywny pomocnik, był alternatywa dla Sobola.
|
moze i byl alternatywa, ale za Skorzy, teraz troche sie zmienilo i Wilk sprowadzony zostal glownie jako drugi DM, bo mamy tylko jednego. Co do Elsnera to koles nie ma moze jakis powalajacyhc statystyk, ale przyjmujac, ze Bunonza sie sprawdzi i sprowadzimy Chaveza jako rezerwowy sie przyda.