Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31607
Stary 24.07.2010, 13:12
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Wez po uwage, ze mozliwe sa rowniez ruchy w druga strone...
Uwazam, ze w tym okienku opusci nas Diaz, w klubie jest podobno ciekawa oferta dla niego z zachodu, dlatego tez pewnie na sile w trybie pilnym sciagano Wilka, gdyz Junior bardzo czesto gral jako defensywny pomocnik, był alternatywa dla Sobola.
moze i byl alternatywa, ale za Skorzy, teraz troche sie zmienilo i Wilk sprowadzony zostal glownie jako drugi DM, bo mamy tylko jednego. Co do Elsnera to koles nie ma moze jakis powalajacyhc statystyk, ale przyjmujac, ze Bunonza sie sprawdzi i sprowadzimy Chaveza jako rezerwowy sie przyda.
Groundhopper
Odpowiedz cytując