Wyświetl pojedynczy post
ja_
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31606
Stary 24.07.2010, 13:08
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
No bo my to my, a oni to oni

A poza tym, oni budują drużynę zupełnie od nowa, bo ta stara (bez Muchy) to był zespół na środek ligi. My startujemy z wyższego pułapu.
Startujemy z wyższego pułapu który osiągnęliśmy zupełnie innym składem...
Odpowiedz cytując