martin_6 napisał(a):

No bo my to my, a oni to oni 
A poza tym, oni budują drużynę zupełnie od nowa, bo ta stara (bez Muchy) to był zespół na środek ligi. My startujemy z wyższego pułapu.
|
Startujemy z wyższego pułapu który osiągnęliśmy zupełnie innym składem...