Proud napisał(a):

Jak Paljić będzie dobrze grał to Piotrek Brożek zajmie pozycję Diaza.
Jak dojdzie Chavez i Elsner to wreszcie mamy kadrę na grę na kilku frontach.
Jovanić, Pawełek
Cikos, Singlar, Bunoza, Cleber, Chavez, Elsner, Kowalski, Diaz, Brożek
Małecki, Łobodziński, Garguła, Sobolewski, Wilk, Jirsak, Kirm, Paljić
Brożek, Żurawski, Boguski, Rios
Na papierze bardzo dobrze to wygląda. Oby przełożyło się na wyniki na boisku.
|
Wez po uwage, ze mozliwe sa rowniez ruchy w druga strone...
Uwazam, ze w tym okienku opusci nas Diaz, w klubie jest podobno ciekawa oferta dla niego z zachodu, dlatego tez pewnie na sile w trybie pilnym sciagano Wilka, gdyz Junior bardzo czesto gral jako defensywny pomocnik, był alternatywa dla Sobola.
W kazdej chwili moze rowniez nadejsc oferta dla ktoregos z braci Brozkow.
Mowilo sie rowniez o ofercie dla Maleckiego z Turcji.
Reasumujac kadre oceniajmy gdy zakonczy sie okienko.