Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31604
Stary 24.07.2010, 13:07
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o to, nie zauważyłeś? Tematu Nalepy nie było do dnia wczorajszego, zapewne 95% użytkowników forum (w tym ja) nie wiedziała nawet kim jest, a teraz wszyscy żądają go do pierwszej drużyny... Dajcie mu trochę czasu, niech najpierw pokaże czy chociaż w Młodej Ekstraklasie da radę. Sztab szkoleniowy chyba lepiej wie co z nim zrobić.
chłopak regularnie powoływany o repr juniorskich
więc taki totalny no name to nie jest
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując