Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31603
Stary 24.07.2010, 13:06
Wy tu gadu gadu o Elsnerze, a ja się pytam gdzie jest Milinkovic?

A tak poważnie - z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że Elsner jest o wiele lepszy od Kowalskiego (ten zawodnik w ogóle nie powinien być brany pod uwagę przy ustalaniu składu). Jeśli rzeczywiście przyjdzie jeszcze Chavez to ja zaryzykował bym i zaproponował kontrakt Słoweńcowi. Wtedy zapewne podstawową parę stoperów tworzyli by Chavez i Bunoza a w odwodzie mielibyśmy jeszcze Clebera i Elsnera. Bardzo solidnie by to wyglądało (choć mimo wszystko i tak tylko na papierze - nadal nie wiemy czego spodziewać się po Bunozie).
Odpowiedz cytując