Filippo123321 napisał(a):

|
Odwalcie sie od Juniora, bo on przynajmniej jako jeden z nielicznych zawodnikow ZAWSZE gra z pelnym zaangazowaniem. A, ze sie go rzuca po calym boisku, to nie jest latwo mu sie przyzwyczaic. Oby zostal na dluzej na lewej obronie, w koncu tam gra w kadrze.
|
lewa obrona i defensywny pomocnik, to rzucanie po całym boisku?
Z całym szacunkiem, ale to jedyny zawodnik ktorego nie jestem pewny, tzn. nigdy nie wiem jak sie zachowa, czy czysto wybije piłke czy tez moze wjedzie w kostke przeciwnikowi dwiema nogami, a następnie bedzie symulował ze tez mu sie coś stało.
Dziwny styl gry ma ten Nasz kosmita. Chociaz w ostatnim meczu w jednej akcji, popędził niczym niezły samochód na 1/4 mili.
Jestem zdania, ze mniej zagrożenia stwarza na lewej obronie, bo w razie czego ma Pietie który i tak głeboko wraca.